QNB Finansbank Kredi Başvurusu Gerekli Belgeler

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda gerekli olan evraklar ve belgeler nelerdir? Makalemizi okuayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ev alacaksınız ya da araba, malum kenarda o kadar yüklü bir birikmiş paranız yok. Ya da kredi kartınızın borç bakiyesi çok arttı. Kapatmanız lazım. Her iki koşulda da ister yatırım yapmak için, isterse borç katmak için olsun paraya ihtiyacınız … Devamını oku…QNB Finansbank Kredi Başvurusu Gerekli Belgeler

İş Bankası Çalışma Saatleri 2018

İş Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor? İş Bankası Çalışma Saatleri; Tarihi 26 Ağustos 1924 yıllarına dayanan ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ilk milli bankası olma özelliği taşıyan bir bankadır. Atatürk’ün tam manasıyla modern ve milli bir banka kurulması isteği üzerine oluşmuştur. Türkiye İş Bankası bir devlet bankasıdır. Yıllar yılı büyüyüp gelişmiş bir bankadır. Türkiye’de 1292 şubesi … Devamını oku…İş Bankası Çalışma Saatleri 2018

Ada Parsel Sorgulama Nasıl Yapılır?

Parsel Ne Demektir? Ada parsel Sorgulama; İmar Kanunlarına göre belli başlı sınırlanmış arazi parçalarına Parsel adı verilir. Artık Parsel sorgulama işlemi Türkiye’nin neresinde olursa olsun ilgilendiğiniz, satın almak istediğiniz veya kime ait olduğunu merak ettiğiniz arsa ve arazilerin imar durumlarını devlet dairelerinde saatlerce uğraşmadan kolayca öğrenebilirsiniz. Parsel Sorgulama Devletin çalışma yapması için görevlendirdiği Tapu ve Kadastro … Devamını oku…Ada Parsel Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kredi Notu Öğrenme (Ücretsiz)

Ücretsiz Findex Kredi Notu Öğrenme Findeks Kredi Notu bankalar ile yaptığınız çalışmaların sonucunda geçmişinize, ödemelerinizin veya borçlarınızın sonuçlarını bakılarak güvenilirliğinizi gösteren bir puandır. İyi bir Findex Kredi Notu nuz bulunuyorsa bankalar kredi veya kredi kartı verme aşamasında kişilere kolaylık sağlayacaklardır. Findex Kredi Notu nuzun iyi olmaması durumunda ise bankalar size kredi vermekten kaçınacaklar veya kredi … Devamını oku…Kredi Notu Öğrenme (Ücretsiz)

Çeyiz Parası Nasıl Alınır?

2018 SGK Çeyiz Parası Ne Kadar, Kimlere Verilir, Nasıl Alınır? Çeyiz parası anne veya babası ölmüş olup yetim aylığı almakta olan kız çocuklarına devlet tarafından verilen evlilik ödemesidir. Bu ödeme sadece resmi evlilik durumlarında devlete ibraz edilerek alınabilmektedir. Bilindiği üzere kız çocukları evlendiğinde devletten baba yada annelerinin ölümü üzerine almış oldukları yetim aylığı kesilmektedir. Bu … Devamını oku…Çeyiz Parası Nasıl Alınır?

Devlet Destekli Evlilik Kredisi Başvurusu

Evlilik kredisi; Evlenme kararı veren ancak maddi sıkıntıları nedeniyle evlilik işlemlerini tamamlayamayan çiftlere devletten evliliğe teşvik edici bir uygulama geldi. Aile ve sosyal politikalar bakanlığının yürüttüğü bu rahatlatan  uygulama ile evlenmek isteyen ancak maddi yetersizlikler nedeniyle evlilik akdini sağlayamayan çiftlere faizsiz devlet kredisi imkanı sunuluyor. Kredinin faizsiz olması geri ödeme süreçlerinde sıkıntısız olan yapmaya olanak … Devamını oku…Devlet Destekli Evlilik Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Alma Türkiye’deki etkili finansal oluşumlarıyla dikkat çeken bankalardan birisi olan Garanti Bankası, online düzenleri de aynı şekilde ilerletmeyi başarmaktadır. Keza birçok Garanti Bankası müşterisi, online internet bankacılığını rahatlıkla kullanarak ihtiyaç duyduğu birçok finansal işlemi de sorunsuz olarak gerçekleştirebilmektedir. Bu noktada da Garanti Bankası internet bankacılığı şifre nasıl alınır? ve ne … Devamını oku…Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Kara Liste Nedir? Ne Anlama Gelir?

Kara Liste Nedir? Ne Anlama Gelir? Sıkça duyduğumuz, günlük hayatımızda karşımıza çıkan kara liste birden çok kelimeyi anlamında barındırmaktadır. Kötü, uğursuz, sıkıntılı anlamlarının yanında yüz kızartıcı durum, leke anlamlarına da gelmektedir. Daha genel bir tanım yaparsak eğer; bir kişiyi, bir grubu veya bir ülkeyi sakıncalı görmek, zarar geleceğine inanmak, duyulan güvenin tehlikeye girmesi de diyebiliriz. … Devamını oku…Kara Liste Nedir? Ne Anlama Gelir?

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Kredi Kartı Almak İçin Ne Gerekli Akbank, son yıllarda kendi gelişimini en azından bireysel müşterilerine göre durdurduysa da, kurumsal olarak yükselmeye ve kurumsal müşterilerine kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Özellikle şirket bazındaki üyeleri ile sıklıkla çalışan ve sıklıkla onlara odaklı olarak işler yapan Akbank, bireysel müşterilerine son zamanlarda pek de önem vermiyor. Son yılların en … Devamını oku…Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Kredi Notunu Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Farklı amaçlarını gerçekleştirmek düşüncesinde olan insanlar kredi çekmek için finans kuruluşlarına giderler. Kredi alabilmek için kredi notunu etkileyen unsurlar hakkında bilgi sahibi olmaktır. Yani kredi notu hesaplanırken hangi yöntemler uygulanır bilmekte fayda var. Yapılan kredi başvuruları kredi notu yeterli olduğu takdirde kabul edilir. Kredi notu düşük olan tüketiciler almak istedikleri krediyi alamazlar. Son yıllarda tüketicilerin hızlı kredi kullanma yönünde eğilim … Devamını oku…Kredi Notunu Etkileyen Faktörler Nelerdir?