Akbank Kredi Başvurusu

Akbank Kredi Başvurusu

Müşterilerinin çeşitli ihtiyaçları gereği olarak bünyesinde bulunan ihtiyaç, konut, araç vb. kredi ürünlerini düşük faiz ve uygun ödeme koşulları ile sunan Akbank yıllardır bankacılık sektöründe hizmet vermektedir. İster ticari ister bireysel müşterileri olsun her müşteri portföyüne uygun bir şekilde birçok kredi ürünü Akbank tarafından sunulmaktadır. Bankanın sunmuş olduğu bu ürünleri kullanmak isteyen banka müşterileri ister internet bankacılığı üzerinden isterse de Türkiye genelindeki birçok banka şubesi üzerinden başvuruda bulunabilir. Kredi talebi için banka şubelerini tercih eden müşteriler banka içerisinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri aracılığı ile işlemlerini gerçekleştirmektedir. Akbank kredi başvurusu için banka şubelerini tercih eden müşteriler şubeye giderken yanlarında nüfus cüzdanı, ikametgah adres belgesi ve aylık geliri gösteren evrakları yanlarında götürmeleri gerekmektedir.

Akbank Kredi Başvurusu
Akbank Kredi Başvurusu

Kredi başvurusu için evrakları yanında götüren müşteriler bireysel müşteri hizmetleri yetkilisine gerekli talepleri iletmeleri gerekmektedir. Talebi uygun bulan banka görevlisi kredi başvurusu için müşteriye bir adet kredi başvuru formu doldurtmaktadır. Bu formun doldurulmasından sonra kredi başvurusu gerçekleştirilmiş olup, bundan sonra banka müşterisi yönetimin vereceği sonucu beklemek durumundadır. Akbank kredi başvurusu için bankanın resmi internet platformunu tercih eden banka müşterisi ise, ilk olarak internet üzerinden internet sitesine girmesi gerekmektedir. Krediler sayfasında yer alan “Web Kredi Başvuru” sayfasına girilmesi gerekmektedir. Açılan sayfada ise kredi başvurusunda bulunan müşterinin doldurması gereken bazı bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulmasından sonra kredi başvuru işlemi gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Akbank Kredi Başvurusu
Rate this post

Bir önceki yazımız olan Ev Hanımlarına Kredi başlıklı makalemizde ev hanımına kredi, Ev Hanımları Kredisi Nasıl Alınır? ve ev hanımlarına kredi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapın

*