Anasayfa / Bankalar / Akbank / Anında Kredi Başvurusu Alan 8 Banka Önerisi

Anında Kredi Başvurusu Alan 8 Banka Önerisi

Ülkemizde düşen faizlerle birlikte kredi kullanım oranı ciddi anlamda artmıştır. Bunu gören bankalar da müşteri kapmak adına kredi başvurusu ve kredi alma konusunda oldukça kolaylıklar göstermeye çalışmaktadır. Bizde sizler için araştırmalarda bulunarak anında kredi başvurusu alan 8 banka önerisi paylaşacağız.

1.Garanti Bankası : Kredi için SMS ‘le, internet üzerinde ya da herhangi bir Garanti Bankası şubesine giderek müracaatta bulunabilirsiniz. Garanti Bankası ‘nda 5.000 TL ‘lik 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık geri ödemeler 196 TL ‘dir.

2.CEPTETEB : Türkiye Ekonomi Bankası ‘ndan kredi başvurusu yapmak için www.teb.com.tr adresinden, SMS ile ya da bir TEB şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. TEB ‘te 5.000 TL ‘lik 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık geri ödemeler 181 TL ‘dir.

3.Türkiye İş Bankası : Kredi almak için www.isbank.com.tr adresinden kredi başvurusu bölümünden ya da SMS ile başvurabilirsiniz. İşbankası şubelerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Türkiye İş Bankası ‘nda 5.000 TL ‘lik 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık geri ödemeler 183 TL ‘dir.

4.Odeabank : Odebank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için www.odeabank.com.tr adresinden, kısa mesajla ya da şubelerden müracaat edebilirsiniz. Odeabank ‘ta 5.000 TL ‘lik 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık geri ödemeler 182 TL ‘dir.

5.ING Bank : Bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunu internet sitesi olan www.ingbank.com.tr adresinden ya da herhangi bir ING Bank şubesinden yapabilirsiniz. ING Bank ‘ta 5.000 TL ‘lik 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık geri ödemeler 185 TL ‘dir.

6.Akbank : İster internet sitesi www.akbank.com.tr adresinden ister SMS ile isterseniz de banka şubelerinden ihtiyaç kredisi başvurularınızı yapabilirsiniz. Akbank ‘ta 5.000 TL ‘lik 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık geri ödemeler 186 TL ‘dir.

7.Yapı Kredi : Yapı Kredi Bankası ‘ndan kredi başvurusu yapabilmek için www.yapikredi.com.tr adresinden kredi başvuru bölümünden, SMS ile ya da herhangi bir banka şubesine müracaat etmeniz yeterli olacaktır. Yapı Kredi Bankası ‘nda 5.000 TL ‘lik 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık geri ödemeler 187 TL ‘dir.

8.Vakıfbank : Kredi başvurusunu ister www.vakifbank.com.tr üzerinden ister internet bankacılığı üzerinden, ister SMS ‘le ve isterseniz de herhangi bir Vakıfbank şubesinden yapabilirsiniz. Vakıfbank ‘ta 5.000 TL ‘lik 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık geri ödemeler 184 TL ‘dir.

Bir önceki yazımız olan En Hızlı Kredi Başvurusu Yapılabilen En İyi 5 Banka başlıklı makalemizde En Hızlı Kredi, En Hızlı Kredi veren bankalar ve en kolay kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Evlilik Kredisi

ilginizi çekebilir

Denizbank Cebimde Kredi Başvurusu

İçindekiler1 Denizbank Kredi2 Krediniz Cebinize Gelsin!3 Faiz Oranları ve Ödeme Tablosu4 Ayrıcalıklı Eğitim Kredileri5 Hoş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*