Denizbank EFT saatleri Kaça Kadar

Denizbank EFT saatleri Kaça Kadar

Denizcilik sektöründeki finansman ihtiyacının karşılanması adına devlet tarafından Denizcilik Bankası ismi ile kurulan Denizbank; 1992 yılında Emlak Bankası ile birleşme yaşamış, 1997 yılında da özelleştirme kapsamında Zorlu Holding tarafından ihale ile satın alınmıştır. Daha sonra da Rusya ‘nın hatırı sayılır bankalarından olan Sberbank ‘a 2012 yılında satılmıştır. Sberbank ‘ın da gücü ile birlikte özellikle kredi piyasasında fırtına gibi esmeye devam eden Denizbank, sektörde her geçen gün daha fazla ön plana çıkmaya da devam etmektedir. Kısaca sizlere Denizbank ‘ı tanıttıktan sonra şimdi de Denizbank EFT saatleri kaça kadar, çalışma saatleri kaça kadar, vs. gibi konularda bilgi paylaşımında bulunmaya çalışacağız.

Denizbank EFT saatleri

EFT işlemleri iki ayrı banka arasında bir para transferi olup, bu nedenle de belirli saatler arasında yapılabilmektedir. Denizbank EFT saatleri saat 08:30 ‘da başlar ve saat 17:00 itibariyle de son bulmaktadır. EFT işlemleri hafta sonu ve resmi tatillerde yapılamamakta sadece mesai günlerinde yapılabilmektedir. Olur da bu zaman aralıklarında EFT işlemi yaparsanız, bu durumda sonraki ilk mesai başlangıcı ile birlikte EFT emriniz yerine getirilecektir.

Denizbank Havale Saati

Denizbank hesabınızdan başka bir Denizbank hesabına yapacağınız havale işlemleri için herhangi bir sınır bulunmamaktadır. Mesai saatleri dışında ya da mesai saatlerinde Açık Deniz İnternet bankacılığı üzerinden, mobil bankacılık üzerinden ya da Denizbank telefon bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde Denizbank şubelerinden de havale işlemi yapabilirsiniz.

Denizbank İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık ve Telefon Bankacılığı

Denizbank ‘ın internet bankacılık platformu olan Açık Deniz İnternet Bankacılığına girmek için bankanın resmi internet sitesi olan www.denizbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz. Mobil bankacılık için de ister Play Store ‘dan isterseniz de App Store ‘dan indirebilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetleri için de 444 0 800 nolu telefonu arayabiliriz.

Denizbank EFT İptali Nasıl Olur

Eğer Denizbank hesabınızdan EFT emri verdiyseniz ve bu emriniz de henüz yerine getirilmediyse, internet bankacılığı ya da müşteri hizmetleri vasıtasıyla bu EFT emrinizi iptal edebilirsiniz. Eğer EFT işleminiz yerine getirilmiş ise; bu durumda elinizi çabuk tutarak müşteri hizmetlerini arayıp EFT iptal süreci başlatmanız gerekecektir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra ve karşı taraftaki banka ile hesap sahibinden teyit alındıktan sonra yanlış giden EFT ‘niz tarafınıza iade edilecektir.

 

Denizbank EFT saatleri Kaça Kadar
Rate this post

Bir önceki yazımız olan Çeyiz Parası Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde çeyiz hesabı, çeyiz parası ve çeyiz yardımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapın

*