Denizbank Kredi Kartları Portföy Yönetimi Personel Alımı 2016

Denizbank Kredi Kartları Portföy Yönetimi Personel Alımı 2016

Bankacılık alanında özel teşebbüs destekli kuruluşlar arasında yer alan Denizbank, ülkemizde hizmet veren bankalar arasında en köklü kurumlardan biri olarak da bilinmektedir. Kurulduğu ilk günden bu yana birçok alanda hizmetlerini genişleterek sunan Denizbank her türlü bankacılık ihtiyacın karşılanması adına gerekli hizmet desteğini çeşitli kanalları üzerinden vermektedir. Bir döneme kadar sadece banka şubeleri üzerinden hizmet vermekte olan Denizbank şimdilerde ise teknolojik ürünleri kullanmak suretiyle müşterilerinin taleplerine haftanın belirli günlerinde belirli saatlerde değil aynı zamanda 7/24 olacak şekilde geliştirerek sürdürmektedir. Durum böylece olunca Denizbank müşterilerine birçok kanaldan hizmet verirken sürekli olarak personel alımına gereksinim duymaktadır. Buna göre bu yıl Denizbank kredi kartları portföy yönetimi personel alımı ilanını yayınlamıştır.

Bu ilan ile birlikte birçok bankacı adayı şimdilerde bankacılık yapan birçok kişinin ilk adımı olarak çalıştığı kredi kartı portföyü hizmetlerini müşterilere vererek başlayacaklardır. Banka müşterileri son yıllarda en çok kullanmış olduğu bankacılık ürünleri arasında yer alan ürünlerden biri olarak karşımıza çıkan kredi kartlarına daha fazla üye alma adına Denizbank kredi kartı portföyü personeli aramaktadır. Bankanın sahip olduğu Denizbank Bonus kredi kartlarını birçok vatandaşımızın kullanabilmesi adına yönetim departmanında görevli birim ile birlikte ortak hareket edeceklerdir. Bu işin kolay olmadığını bilen birçok kişi gerçek bir bankacı olma adına ilk olarak müşteri ile kredi kartı öncesinde muhatap olup gerekli saygı ve güveni verdikten sonra kredi kartını kullanırken de banka şubelerinde karşılaşabilme olasılığına karşılık olarak sabır göstermelidir.

Denizbank kredi kartları portföy yönetimi personel alımı için ilan veren insan kaynakları departmanları üzerinden başvuru işlemini gerçekleştirip Denizbank’ın belirleyeceği sınav tarihlerinde yazılı sınava girmek, yine banka tarafından belirlenen tarihlerde siz değerli bankacı adaylarının Denizbank bünyesine alınabilmesi için yazılıyı geçen kişiler için sözlü mülakatta başarılı olmaları gerekmektedir. Banka personeli olabilme adına en önemli kural dış görünümüne özen göstermek ve kılık kıyafet noktasında güven tahsis etmektir. Kredi kartı abonesi bulmak için ilk olarak insanları dış görünümler ile daha sonra da iletişim tekniklerini kullanmak suretiyle ikna etmenin yollarına bakılması gerekmektedir. eğer bu becerileri banka çalışanlarına gösterebilirseniz Denizbank bünyesinde kredi kartları portföy yönetimi personeli olarak çalışabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartları Portföy Yönetimi Personel Alımı 2016
Rate this post

Bir önceki yazımız olan En Hızlı Kredi Başvurusu Yapılabilen En İyi 5 Banka başlıklı makalemizde En Hızlı Kredi, En Hızlı Kredi veren bankalar ve en kolay kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapın

*