Anasayfa / Bankalar / En Hızlı Kredi Başvurusu Yapılabilen En İyi 5 Banka
en hizli kredi veren bankalar

En Hızlı Kredi Başvurusu Yapılabilen En İyi 5 Banka

Nakit ihtiyacımız olduğunda artık eş dosttan istemek yerine hemen bankaların kapısına dayanır olduk. Bankaların da en çok kâr ettiği kalemlerden birisi de krediler olduğu için bu durumdan onlarda memnun bizlerde memnunuz. Hâl böyle olunca bankalar kredi başvurularını kolaylaştırabilmek ve daha çok müşteriye en kısa sürede ulaşabilmek amacıyla her geçen gün kredi başvurusu konusunda yepyeni yöntemler geliştirerek müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Bizlerde bu konuda sizler için biraz araştırmalar yaparak sizlere; en hızlı kredi başvurusu yapılabilen en iyi 5 banka önerisi yapacağız. Önerdiğimiz bankalar arasındaki farkları daha iyi analiz edebilmeniz adına tüm bankalar için 10 bin TL 36 ay vadeli olacak şekilde aylık taksitleri paylaşmaya çalışacağız.

Garanti Bankası

Garanti Bankası ‘na kredi başvurusunda bulunabilmek için internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden dijital kredi başvurusu ya da SMS ‘le başvuru veya Garanti Bankası ‘nın internet sitesi www.garanti.com.tr adresinden müracaatta bulunabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir Garanti Bankası şubesinden de kredi başvurusu yapabiliriz. Garanti Bankası ‘nda 10.000 TL ‘lik 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık geri ödemeler 379 TL ‘dir.

Türkiye Ekonomi Bankası

TEB ‘in kredi başvuru imkanları arasında; internet sitesi olan www.teb.com.tr adresinden, herhangi bir TEB Şubesinden ya da SMS yolu ile müracaat bulunmaktadır. TEB ‘te 10.000 TL ‘lik 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık geri ödemeler 363 TL ‘dir.

Türkiye İş Bankası

Ülkemizde faaliyet gösteren en büyük özel sermayeli banka olan İş Bankası ‘nın kredi başvurusu yapabileceğiniz kanallar; www.isbank.com.tr adresi, SMS yolu ile ya da herhangi bir İşbankası şubesine müracaat etmek olacaktır. Türkiye İş Bankası ‘nda 10.000 TL ‘lik 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık geri ödemeler 363 TL ‘dir.

 Akbank

Akbank ‘tan kredi çekebilmek için; mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden başvuru yapılabilmekle birlikte yine SMS yoluyla ya da herhangi bir Akbank şubesinden de yapılabilir. Akbank ‘ta 10.000 TL ‘lik 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık geri ödemeler 372 TL ‘dir.

Yapı Kredi

Yapı Kredi Bankası ‘nın kredi başvuru imkanları arasında; SMS başvuru, internet üzerinden başvuru, şubelerden başvuru ve mobil bankacılık sistemi üzerinden başvuru bulunmaktadır. Yapı Kredi Bankası ‘nda 10.000 TL ‘lik 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık geri ödemeler 368 TL ‘dir.

Bir önceki yazımız olan Ev Hanımlarına Kredi başlıklı makalemizde ev hanımına kredi, Ev Hanımları Kredisi Nasıl Alınır? ve ev hanımlarına kredi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Evlilik Kredisi

ilginizi çekebilir

Mikro Kredi Nedir? Kullanım Şartları Nelerdir?

Bir toplumun gelişmişliği kadınların kültür seviyesine, iş hayatındaki kadın istihdamı oranı ile çok alakalıdır. Çoğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*