En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Günümüz şartlarında kredisiz bir şeyler yapmak ya da almak çok zor. Hal böyle olunca da insanlar bankaların kapılarını daha sık çalar oldu. Ama tüm kredi çekmek isteyenlerin ortak bir sorusu var: En ucuz kredi hangi bankada?

Genellikle kredi çekilme kararı alındıktan sonra, başvuru için en düşük faizli bankalar araştırılıyor. Bankaların yeni müşteriler kazanabilmek ve mevcut müşterilerine yeni kredi çektirmek için çeşitli kampanyalar yapılıyor. Bu kampanyaların başında “dosya masrafsız” tanıtımları yer alıyor. Bunlara ilave olarak, şimdi al daha sonra ödemeye başla reklamları da sıkça görülmeye başlandı. Bankalar bu nedenle kıyasıya mücadele içinde.

En kolay ve en ucuz kredi veren bankalar
En kolay ve en ucuz kredi veren bankalar

En ucuz kredi hangi bankada?” sorusuna gelecek olursak, bunu net bir dille ifade etmek çok zor. Bankaların faiz oranları;

  • Tarihe bağlı olarak,
  • Çekmek istediğiniz kredi miktarına bağlı olarak,
  • Çekilecek kredinin kaç ayda geri ödeneceğine bağlı olarak,
  • Sizin aylık ödeyeceğiniz miktara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.

Ayrıca en kolay kredi veren bankalar da

  • Kişinin kredi notuna bakılarak,
  • Kişinin ödeme düzenine bakılarak,
  • Ne kadar kredi çekeceğine göre değişkenlik göstermektedir.

Dediğimiz gibi kredi faiz oranları değişiklik gösteriyor, fakat ortalama tutarlar, kampanya gerçekleşmediyse, %0.99-1.99 oranında seyrediyor. Örnek vermek gerekirse, 20.000 TL tutarlı İhtiyaç Kredisi çekmek isteyen kişiler 12 ay vadeli ödeme seçeneği ile ortalama 21.900 – 22.990 TL aralığında krediler çekebilmek mümkün. Bu kredi çekiminde ise aylık ortalama 1.850 TL ödeniyor. Aynı krediyi 24 ay vadeli çekmek isterseniz de 24.500 TL civarında bir ödeme planı hazırlanarak, aylık ödemeniz 1000 TL civarı oluyor.

En Kolay Kredi Veren Bankalar
5 (100%) 1 oy

Bir önceki yazımız olan Enpara İhtiyaç Kredisi başlıklı makalemizde başvuru, en uygun ihtiyaç kredisi ve en uygun kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapın

*