Evden Para kazanmak isteyen Kadınlara 8 İş önerisi

Evden Para kazanmak isteyen Kadınlara 8 İş önerisi

Özellikle ev hanımları bütün gün evin işleri ile haşır neşir olmakta, sürekli aynı işi yapmalarından dolayı bazen sıkılmakta, farklı arayışlar içerisine girmektedir. Bazen bu arayışlar evin ekonomisine destek olabilmek ya da harçlıklarını çıkarabilmek adına bir iş yapmak yönünde de olabiliyor. Evdeki işlerini aksatmadan evden iş yapmak isteyen ancak ne iş yapacağını bilemeyen ev hanımları için bu yazımızda evden para kazanmak isteyen kadınlara 8 iş önerisi yapmaya çalışacağız.

Terzilik

Eğer eliniz iğne iplik tutuyor ve dikiş makinesi karşısına da geçebiliyorsanız kesinlikle bu işi es geçmemelisiniz. Çoğu büyük modacının bu işlere terzilikle başladığını unutmayın. Üstelik sosyal medya gibi büyük bir pazar bulunuyorken müşteri bulma konusunda da çok büyük bir sıkıntı çekmeyeceksiniz. Yapmanız gereken tek şey kendi özgün tasarımlarınızı oluşturmak ve bunların internet üzerinden satışını yapmak.

Organik Sabun Üretimi

İnsanlar tarafından her şeyin organiğinin arandığı son birkaç yılda; sabun konusu da bu halkaya dahil oldu. Kimyasal ürünlerin tükettiğimiz çoğu üründe cirit attığını da düşünürsek, insanların özellikle organik sabun konusunda da bir arayış içerisinde olduğunu anlamak için müneccim olmaya gerek yok. Hele hele şekilli göze hitap eden ve özellikle çocukların sevebileceği sabunlar üretirseniz önünüz daha da açık unutmayın.

Paketleme İşleri

Daha çok tekstil ve ambalaj firmaları tarafından evlere iş vermek şeklinde yürütülen bu iş kolunda; evinize teslim edilecek olan ürünlerin paketlemelerini yaparak yine evinizden teslimat yapıyorsunuz. Bu mandal paketleme, kozmetik ürünleri paketleme, toplu iğne paketleme, ataç paketleme gibi birçok çeşitli iş olabilir. Evlere iş veren firmaların sayısı ise hiç de azımsacanak rakamlarda değil. İnternet üzerinden yapacağınız basit araştırma ile bu firmalara ulaşabilir ve iş almak istediğinizi söyleyebilirsiniz.

İnternet Üzerinden Ürün Satışı

Dünya genelindeki büyük e ticaret sitelerinden alacağınız ucuz ürünleri, yurt içi internet sitelerinden satarak hatırı sayılır paralar kazanabilirsiniz. Birkaç e ticaret şirketi söyleyerek size tüyo verelim. Ali Express, E Bay, Amazon, vs… Ancak gümrük sınırına dikkat edin.

Ütü İşi

Yine parça başı çalışılan işlerden birisi de evlere verilen ütü işleri. Yapacağınız ütü başı ödeme alacağınız için ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok kazanacaksınız. Bu konuda tekstil firmaları ile irtibata geçebilirsiniz.

Çocuk Bakıcılığı

Biraz klişe olacak ama evden yapılacak işler arasında çocuk bakıcılığını saymazsak olmaz. Çünkü kapınıza teslim edilecek çocuk yine kapınızdan teslim alınacak. Size sadece evde çocukla iyi vakit geçirmek kalıyor. Üstelik sigortasızsanız sigorta bile yaptırabilirsiniz.

Özel Günler İçin Pasta – Kurabiye Üretimi

Doğum günleri, kına, düğün, vs. gibi özel günler için temin edeceğiniz kalıplarla pasta, kurabiye, çerez üretebilirsiniz. Bu iş için de basit bir internet sayfası yaptırarak insanların size daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Evden Para kazanmak isteyen Kadınlara 8 İş önerisi
Rate this post

Bir önceki yazımız olan Çeyiz Parası Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde çeyiz hesabı, çeyiz parası ve çeyiz yardımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapın

*