Garanti Bankası Evlilik Kredisi

Garanti Bankası Evlilik Kredisi

Garanti bankasının kredi kullanımlarında sunduğu Tam Destek  hizmeti bireysel krediler kapsamında bulunan evlilik kredileri için çok tercih edilen bankalar arasında yer almasını sağlıyor.Evlilik arifesinde olan çiftlere esnek ödeme imkanı ve geniş bir yelpazedeki avantaj paketleri  sunarak bütçeye aşırı yük bindirmeden rahatlıkla kişisel geri ödeme planı yapılmasına imkan tanıyor.

Garanti Bankasından Kullanacağım Evlilik Kredisini Kaç Taksitte Geri Ödeyeceğim?

Yasaya bağlı olarak aldığınız bireysel krediyi 36 taksitte geri ödeyebilirsiniz.Ancak Garanti Bankası kullandığınız evlilik kredisini geri öderken taksit küçültme imkanından faydalanabiliyorsunuz.Eğer harcamalarınız artar yada beklenmeyen bir masraf çıkarsa veya gelir düzeyinizde bir azalma durumu oluşursa tam destek uygulamasının bir çözümü olarak kalan taksitlerinizi 36 ayı geçmeyecek şekilde yeniden uzatıp taksit miktarlarınızı küçültebiliyorsunuz. Üstelik bu imkandan faydalanırken kendi ödeyebileceğiniz bütçeye göre taksit belirleyebilirsiniz.

garanti evlilik kredisi
garanti evlilik kredisi

Garanti Bankasından Aldığım Evlilik Kredisini Geri Öderken Yeniden Kredi Kullanabilir miyim?

Krediniz devam ederken yeniden kredi kullanmanız için yeni bir başvuru ve yeni bir maddi durum analizi gerekir.Ama Garanti Bankasının sunduğu ek kredi özelliği sayesinde yeni başvuru süreçlerine girmeden mevcut kredinize ek olarak ve taksitlerinizi arttırmadan ek kredi kullanabilirsiniz.Ek kredi kullanımında taksit miktarlarınız artmaz ve 36 ayı geçmeden yeni bir yapılandırmayla ek bir kredi alımı gerçekleşir.Ayrıca krediniz bitmeye yakın gelir belgesiz indirimli hazır kredi seçeneği sunulmaktadır.

Garanti bankasının tam destek uygulaması ayrıca hesaplı kredi imkanı sunarak vadesiz hesabınızda ki mevcut birikimi vadeli mevduat olarak değerlendiriyor.Bu sayede kazanacağınız faiz kredi ödemelerinize indirim olarak yansıyarak daha düşük taksitler ödersiniz.Taksidiniz için ödeyeceğiniz tutarı düşüren hesaplı kredi ile aldığınız Garanti bankası evlilik kredisini zorlanmadan ger, ödeyebilirsiniz.

Garanti Bankası Evlilik Kredisinden Masraf Alınıyor mu?

Evlilik kredisinden masraf alınıp alınmayacağı mevcut kampanyalar dahilinde belirleniyor.Masrafsız kredi kullanımı için bir kampanya varsa kredinizi masrafsız kullanmanız söz konusu olabilir.

Garanti Bankası Evlilik Kredisi
Rate this post

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Evlilik Kredisi başlıklı makalemizde işbank evlilik kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapın

*