Anasayfa / Bankalar / Garanti Bankası / Garanti Bonus Flexi Kart Başvurusu
Garanti Bonus Flexi Kart

Garanti Bonus Flexi Kart Başvurusu

Uzun yıllar önce hayatımıza girmeyi başaran ve pek çok alışveriş kampanyası ile dikkat çeken kredi kartları zaman zaman insan hayatını da kararttığı konuşulmaktadır. Ancak bilinmelidir ki doğru ve bilinçli kullanım ile kredi kartlarından fayda sağlayabilirsiniz. Elbette ki dikkat edilecek olan husus toplamda yapak olduğunuz ödeme ve kredi kartı ile yapacağınız alışveriş esnasında fazladan ne kadar ödeyeceğiniz ya da alabileceğiniz indirimleri sorgulamaktır.

Bunun yanı sıra yine uzun süre gündemi meşgul eden kredi kartı aidatları veya yıllık bedelleri konusunda dikkatli davranmanızdır. Geçmişe dönük olarak ödemiş olduğunuz kredi kartı bedellerini geri alabileceğiniz konusunu bir yana bırakacak olursak; bugün pek çok banka ile gereken iletişimi kurmanız durumunda sizden kart ücretini talep etmekten vazgeçmektedirler.

Garanti Bonus Flexi Kart
Garanti Bonus Flexi Kart

Ayrıca bazı bankalar kart üyelik ücreti olmayan kredi kartlarını da piyasa sunmuş olup bazı özelliklerini kısmış olsalar da daha kazançlı olacaklarını da atlamamalısınız. Bir örnek vermek gerekirse Garanti Bankası’nın standart Bonus özellikli kredi kartının yıllık 65 TL ödemesi var iken Flexi adını verdiği daha az taksit yapan ancak yine de Bonus özelliği olan kredi kartında bu özellik bulunmamaktadır. Özellikle tek çekim alışveriş sıklığı olanların kesinlikle tercih etmeleri gereken bu kart için yine Garanti Bankası hemen her ay belirli dönemlerde belirli miktarlarda alışveriş yapılması durumunda %10 lara varan ek bonus imkanı sunmaktadır. Rutin alışverişlerinizi bu zaman dilimlerinde yapmanız durumunda karlı çıkabileceğiniz bir durum. En çok Bonus dağıtan kredi kartı olarak lanse edilen bu kart doğru kullanılması durumunda oldukça faydalı olduğu söylenebilir. Çeşitli fatura ödemeleriniz, akaryakıt alımı gibi işlemlerinizi bu kart ile yapmanız durumunda hem herhangi bir ek bedel ödemeyecek hem de ek bonus kazanmış olacaksınız. Ayrıca yıl boyunca belirli tutarda alışveriş toplamını yakalamanız durumunda %0.2 oranında ve en fazla 50 TL olacak şekilde yine ek bonus veren Flexi Bonus ile totalde oldukça karlı alışverişler yapmış olabilirsiniz. Görüldüğü üzere doğru kullanılıp borcu zamanında ödenmesi durumunda sizden ekstra bir faiz yada kart ücreti tahsil etmeyen Flexi Bonus ile kazançlı çıkabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Evlilik Kredisi başlıklı makalemizde Garanti Evlilik Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Evlilik Kredisi

ilginizi çekebilir

Anında Kredi Başvurusu Alan 8 Banka Önerisi

Ülkemizde düşen faizlerle birlikte kredi kullanım oranı ciddi anlamda artmıştır. Bunu gören bankalar da müşteri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*