Anasayfa / Bankalar / İş Bankası Evlilik Kredisi

İş Bankası Evlilik Kredisi

İş Bankası’da çok çeşitli krediler ile evlenmek isteyenler güzel imkanlar sunan bankalar arasında yer alıyor.Maaş müşterilerine özel uygulamalar , hesap durumuza göre avantajlı kredi kullanımlarına imkan tanıyan İş Bankası evlilik kredisi ile eşiniz ve siz rahat bir nefes alabileceksiniz.

Acil Evlilik Kredisine İhtiyacım Var , İş Bankasına Başvurabilir miyim?

İş bankası fark yarattığı hızlı kredi ile özellikle çok hızlı nakit ihtiyacı duyan evlilik arifesinde ki müşterilerine kolaylık sağlıyor.Üstelik hızlı krediye dilediğiniz tüm iş bankası kanallarından başvurabilirsiniz.

İnternet şubesi kullanıyorsanız kredilerim menüsünden , internet şubeniz yoksa İş Bankasının internet sayfasında bulunan “başvur” botunundan, telefon subesinden , Sms göndererek , ATM kanalından kartlı yada kartsız olmak üzere hızlı krediye başvurmanız mümkün.

Sms olarak gönderim sağlayacaksanız yapanız gereken sadece NAKIT TCKİMLİK NO KREDİ TUTARI AYLIK GELİR bilgilerinizi göründüğü gibi aralarında boşluk bırakarak 4402’ye mesaj atmanız.Bu işlemden sonra onay alıp almadığınız 5 dakika içinde cep telefonunuza mesaj olarak geliyor.Eğer ön onayı aldıysanız hayırlı olmasını dileriz.Evraklarınıla İş Bankası Şubelerine giderek kredisini kullanabilirsiniz.

is bankasi evlilik kredisi
is bankasi evlilik kredisi

İş Bankası Evlilik Kredisi İçin Ön Onay Aldım Hangi Evrakları Götürmem Gerekiyor?

Başvurduğunuz evlilik kredisine ön onay alıysanız nüfus cüzdanınız ve gelirinizi nerden sağlıyorsanız bunu gösterir belge ile şubeye gitmeniz yeterli olacaktır.Gelir belgeniz

  • Ücretli çalışansanız maaş bordronuz
  • İşyeri sahibi yada ortağı iseniz vergi levhanız
  • Gayrimenkul geliriniz varsa tapu ve kira kontratınız
  • Faiz gelirine sahipseniz faizi gösteren güncel banka hesap cüzdanınız ile gitmeniz gerekecektir.

İş Bankası Evlilik Kredisi İçin Ne Kadar Masraf Ödeyeceğim?

İş Bankası evlilik krediniz için tahsis ücreti almıyor.Ödeyeceğiniz masraf sadece hayat sigortanızın ücretidir.Bunun tutarıda 10.000 TL’lik kredide 12 ay vadede 155 TL’dir.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Evlilik Kredisi başlıklı makalemizde deniz evlilik kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Evlilik Kredisi

ilginizi çekebilir

Ziraat Bankası Evlilik Kredisi

Evlilik hazırlıkları yapıyorsanız ve bütçeniz çok geniş değilse bu süreçte bazı finansal sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bankaların …

Bir yorum

  1. İş bankasının böyle bir kredisi olduğunu bilmiyordum bizleri aydınlattığınız için teşekkür ederim. Yazınızı da çok beğendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Yandex.Metrica