Odeabank Evlilik Kredisi

Odeabank Evlilik Kredisi

Odeabank’ın hızlı başvuru kanallarından başvurabileceğiniz evlilik kredisi size uygun taksitlerle küçük küçük geri ödeme yaparak kredinizi bitirme imkanı sunuyor.Bu sayede evliliğiniz  başlarken ihtiyaç duyacağınız harcamalarınız için ek bir bütçe elde ederek rahatlayabilirsiniz.

Odeabank Evlilik Kredisine Nereden Başvurabilirim?

Evlilik krediniz için en kolay başvurma işlemi SMS kredidir.Artık hepimizin kullandığı cep telefonlarınızdan sadece kısa mesaj göndererek kredinize ön onay alabilirsiniz.Kredi başvurunuz için “NAKİT  TC Kimlik numaranız” şeklinde oluşturduğunuz mesajı 8444 numaralı Odeabank kredi mesaj servisine göndermeniz halinde uygunluk durumunuza göre kredinizin cevabı kısa sürede cep telefonunuza iletilecektir.Eğer bankalar arası risk durumunu yada borçluluk oranınız yüksek değilse bu şekilde krediniz için ön onay almanız mümkün.

Ayrıca Odeabankın web sitesinde bulunan “Hemen Başvur” butonu ile başvuru işleminizi sağlayabilirsiniz.Odeabankla çalışıyorsanız kullandığınız internet bankacılı ve mobil şube sizin bilgilerinizi barındırdığı için onaylanma olasılığı daha yüksek olan kanallardandır.

odeabank evlilik kredisi
odeabank evlilik kredisi

Odeabank Evlilik Kredisini Sadece Şubeden mi Ödeyeceğim?

Odeabank genişlettiği geri ödeme ağı ile evlilik kredinizi ödemek için bir çok yol sunuyor.Doğrudan şubeye giderek yatırabileceğini kredi taksitlerinizi eğer vaktiniz kısıtlıysa ATM’ler aracılığı ilede yatırabilirsiniz.

Odeabanktan evlilik kredisi kullandığınızda internet bilgilerinizi almanız çalışma ofisinizden yada evinizden ayrılmadan ödeme yapmanızı sağlar.Mevcut hesabınızda para bulunuyorsa tek tıkla ödeme sağlayabilirsiniz.Mobil şube ,Akbank ATM’leri ,Ptt şubeleri , Odeabank iletişim merkezi ödeme yapabileceğiniz diğer kanallardır.

Odeabank Evlilik Kredisini Yüksek Tutarda Alabiliyor muyum?

Eğer evliliğiniz için yüksek bir bütçeye ihtiyacınız varsa eksikleriniz çok fazlaysa kendinize yada bir yakınınıza ait gayrimenkul üzerinden ipotekli finansman kredisi alabilirsiniz.Gayrimenkul ev , arsa yada iş yeri olabilir.Konut eskpertiz değerinin %75’ine kadar kullanabileceğini evlilik kredinizi tüm vadelerde %1,09 fazi oranı ile alabilirsiniz.

Daha küçük bir miktarda evlilik kredisine ihtiyacınız varsa tercih edeceğiniz Nakit Hazır kredinin ise faiz oranı tüm vadelerde %1,39’dur.Odeabank evlilik kredinizin taksitlerini 6,12,18,24 yada 36 aylık vadeler ile ödemeniz mümkün.

Odeabank Evlilik Kredisi
Rate this post

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Evlilik Kredisi başlıklı makalemizde düğün kredisi ve vakıf evlilik kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapın

*