Odeabank Hangi Şehirlerde Var?

Odeabank Hangi Şehirlerde Var?

Ülkemizdeki faaliyetlerini ilk olarak 2012 yılında başlayan Odeabank, bankacılık sistemine yeni anlayış kazandıran bankalar arasında yer almaktadır. Özellikle yeni nesil bankacılık olarak tabir edilen banka şubeleri yerine internet ve mobil bankacılık tercihleri ile ön plana çıkan bu bankamız genellikle müşterilerine farklı hizmet kanalları üzerinden ulaşmayı tercih etmektedir. “Herkesin Değil, Sizin Bankanız” sloganı ile yola çıkan Odeabank özellikle banka şube sayısını düşük tutup müşterilerine internet bankacılığı, banka ATM’leri ve telefon bankacılığı üzerinden ulaşma imkanını sunmaktadır. Banka şubeleri üzerinden hizmet almak isteyen müşterilerin ise en çok merak ettiği konuların başında da Odeabank hangi şehirlerde vardırın yanıtlanmasıdır. Banka olarak şube yerine farklı hizmet kanallarını seçen Odeabank, şubelerini de ülkemiz genelinde 15 farklı şehre yaymıştır.

Bankanın bu kadar az şehirde hizmet vermesi aslında kendi misyon ve vizyonu hakkında bilgi vermektedir. Ülkemiz sınırları içerisinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Antalya başta olmak üzere Muğla, Konya, Kocaeli, Kayseri, Mersin, Gaziantep, Hatay, Eskişehir ve Denizli olmak üzere tam 15 il ve ilçe merkezlerinde hizmet vermektedir. Bankanın tüm bu illerde toplamda 56 adet banka şubesi bulunmakta olup özellikle Ankara, İzmir, Kocaeli, İstanbul ve Adana gibi illerin merkez ilçelerinde de şubeleri bulunmaktadır. Banka şubelerini özellikle bireysel müşterilerinin yanı sıra ticari müşterileri için kullanan Odeabank, bireysel müşterilerinin taleplerini genellikle internet ve telefon bankacılığı üzerinden karşılamaktadır.

Odeabank’ın toplam 56 banka şubesine karşılık internet ve telefon bankacılığı üzerinden daha fazla müşteriye hizmet verdiğini ifade etmeden geçemeyiz. Özellikle yeni nesil bankacılık adı altında bankacılık hizmetlerini çeşitli hizmet platformları altında veren Odeabank bu bağlamda kredi ürünlerini daha çok kullandırmaktadır. Banka olarak birkaç kuruluş ile anlaşma yapan Odeabank, müşterilerinin anlaşma sağladığı firmalar üzerinden herhangi bir ürün talep etmeleri durumunda telefon bankacılığı aracılığı ile diledikleri kredi desteğini anında sağlayabilirler. Yapılacak olan telefon görüşmesinde kredi detayları hakkında bilgi aldıktan sonra anlık olarak firmanın hesabına yatan para ile birlikte dilediği ürünü uygun vadelerde satın alabilirler. Böylece Odeabank sayesinde kredi kartı kullanmadan veya herhangi bir taksit imkanı bulunmayan dilediğiniz ürünü kolaylıkla alabileceksiniz.

Odeabank Hangi Şehirlerde Var?
Rate this post

Bir önceki yazımız olan Çeyiz Parası Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde çeyiz hesabı, çeyiz parası ve çeyiz yardımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapın

*