Türkiye Finans Katılım Bankası Türkiye Geneli Personel Alımı Yapıyor

Türkiye Finans Katılım Bankası Türkiye Geneli Personel Alımı Yapıyor

2016 yılı itibariyle tüm sektörlerde yeni personel alımları yavaş yavaş duyurulmaya başlanmıştır. Ülkemizde çeşitli sektörlerde üretim yapan ve hizmet sunan kuruluşlar kendi bünyesinde istihdam olanaklarını vatandaşlarımız için sunmaktadır. Yapılan duyurular ile birlikte finans sektörünün en gözde kuruluşları olan bankalar 2016 yılı için personel alımlarını açıkladılar. Türkiye Finans Katılım Bankası Türkiye geneli personel alımını başladığını duyurmasından sonra çeşitli okullarda mezun ve bankacılık alanında uzman olan kişilerin banka bünyesinde çalışmak için başvurularını tamamlamışlardır. Ülkemizde finans alanında hizmet veren Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerinin kazançlarını faizsiz olarak gerçekleştiren kuruluşlar arasında yer alıp her türlü desteği sunmaktadır. Güler yüzlü hizmetine katkı sağlayacak olan yeni personelleri bekleyen banka iş disiplinin yanında insan özelliklerini bir adım önde olan personeli tercih etmektedirler.

    Türkiye Finans Katılım Bankası Türkiye geneli personel alımını başladı banka tarafından yapılan açıklamaya göre bankanın personel ihtiyacına yönelik olarak çalıştıracağı personelleri Genel Başvuru ilanı üzerinden gerçekleştirdiğini iletti. Verilen iş ilanında genel bankacılık bilgisi, müşteri hizmetleri desteği, teknik bilgi kullanımı ve destek hizmetleri birimlerinden çalıştırılmak üzere Türkiye’deki üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş bireylerin personel olarak istihdam edileceği ifade edildi. Aynı iş ilanında en az lise mezunu olan vatandaşlarımız için ulaşım, bina güvenliği, ikram vb. yardımcı hizmet pozisyonlarında çalıştırılmak üzere personel alımı yapılacaktır. Konuyla alakalı olarak banka bünyesinde bina bakım onarım gibi yardımcı hizmetlerde çalışabilecek teknik lise mezunu vatandaşlar alınacaktır.

Banka olarak Türkiye Finans çalışacak olan personelden özellikle faizsiz kazanç sağlayan bankacılık anlayışını benimseyecek olan personelleri bünyesinde istemektedir. Ayrıca Türkiye Finans Bankası gibi marka olmuş bir kuruluşun misyon ve vizyon temsilciliğini ortaya koyacak bireyler aranmaktadır. Türkiye Finans Katılım Bankası Türkiye geneli personel alımını başladı ilanında bankanın en çok istediği hususlar insan ilişkileri güçlü, güler yüzlü, kolay iletişim kurabilen ve ön görüleri yüksek bireyleri tercih edeceğini ifade etmektedir. Yeniliklere açık bir banka personelini talep eden Türkiye Finans insan odaklı olarak sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan bireylerin bir adım önde olduğunu ifade etmektedirler. Bankacılık anlayışı ekip çalışması gerektirdiği için banka olarak bu becerisi bulunan personellerin tercih edileceğini iş ilanında duyurmuştur.

Türkiye Finans Katılım Bankası Türkiye Geneli Personel Alımı Yapıyor
Rate this post

Bir önceki yazımız olan Çeyiz Parası Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde çeyiz hesabı, çeyiz parası ve çeyiz yardımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapın

*