Vakıfbank Evlilik Kredisi

Vakıfbank Evlilik Kredisi

Vakıf bank bireysel krediler kapsamında kullanacağınız kredi ile evlilik masraflarınızı giderebilirsiniz. Vakıfbank’ın özellikle gayrimenkul yada taşınmaz mal teminatı alarak kullandırdıkları krediler yeni evleneceklerin ihtiyaçları doğrultusunda kredi almalarına fırsat vermektedir.

Vakıfbank Evlilik Kredisi İçin Hangi Teminatları Gösterebiliriz?

Vakıfbankın sunduğu teminatlı krediler kapsamında aracınızı evinizi yada arsanızı göstererek yüksek miktarlarda evlilik kredisi alabilirsiniz.

Gayrimenkulunuzu teminat olarak gösteriyorsanız ekspertiz değerinin %75’ine kadar kullanım sağlayabilirsiniz.

Eğer göstereceğiniz teminat aracınız ise aracınızın değerinin %50’sine kadar kredi kullanabilirsiniz.

Her üç teminat durumunda da düzenli bir gelir durumu olan ve risk durumu olumlu olan kişilere kredi kullanımı sağlanabilir.

Vakıfbank Evlilik Kredisinin Geri Ödemesi Ne şekilde Yapılacak?

Vakıfbank’ın evlilik kredisini geri öderken 36 aya kadar vade kullanabilirsiniz. Vadelerinizi aylık ve 3 aylık olarak bütçenize göre belirleyebilirsiniz.

vakifbank evlilik kredisi
vakifbank evlilik kredisi

Vakıfbank Evlilik Kredisini Bireysel Krediler Kapsamında Aldığımızda Faizi Kaçtır?

18 ay vadeli 20.000 TL’ye kadar olan evlilik kredisi dışında kullanacağınız bireysel krediler kapsamında ki kredi kullanımınızın faizi %1,60 oranındadır.Eğer ipotek rehinli bireysel kredi kullanacaksanız faiz oranı %1,15 olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank Evlilik Kredisini Öteleyebiliyor muyuz?

Vakıfbankın sunduğu vade planları 1 aylık yada 3 aylık olarak  olarak belirlenebildiği için ayrıca öteleme imkanı yoktur ancak ödeme güçlüğü yaşamanız durumunda şubelerle yapacağınız görüşmeler sunucu farklı yapılandırma imkanlarından faydalanmanız mümkün olacaktır.

Vakıfbank Evlilik Kredisi
Rate this post

Bir önceki yazımız olan Akbank Evlilik Kredisi başlıklı makalemizde akbank düğün kredisi ve evlilik kredisi akbank hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapın

*